Techblock ürünümüz düz arazilerde sadece temel beton atıldıktan sonra pratik ve hızlı bir şekilde uygulanabilen modüler Beton Yapı malzemeleridir.

Hazır beton duvarlardan en büyük farkı doğal taş ile birebir benzer desenli mermer parçacıklı dokusudur.

Beton duvar yapımı ve kalıp beton, hazır beton panellerinin içerisine beton doldurularak yapılmaktadır.

Hatta bazı sektör üyeleri taş duvar beton kalıpları üretmiş olup bu kalıplara beton dökülerek duvar yapmaktalar. İzmir bahçe duvar uygulaması olarak tercih edilen bu desenli beton bahçe kalıpları görsel olarak çok kötü bir görüntü oluşturmaktadır.

Boyanan duvar ve beton kalıpları sonrasında bakım gerektirmektedir. İster taş desenli beton duvar olsun ister tuğla desenli beton kalıp hiç biri doğal bir görüntü vermemektedir.

 

Techblock beton görümünde değildir ve doğal taş dokusunda olup bakım gerektirmez. Doğrudan temel betonun üzerine uygulanan bahçe duvar uygulama olarak çok pratiktir.

20x40 temel beton üzerine hizalama işlemi yapılarak uygulanan Techblock hızlıdır ve fiyatları hazır beton duvar fiyatlarından dahi uygundur.

Görsel olarak doğal taş, Alaçatı taşı ve doğal taş duvarlara benzeyen ürünümüz hazır beton duvarlar ile kıyas götürmeyecek kadar güzel olup fiyat anlamında avantajlıdır.

                                                     ----

İzmir hazır beton duvar fiyatları İzmir Beton duvar taş duvar kalıp izmir izmir bahçe duvar uygulama İzmir duvar ustası İzmir duvar  urla taş duvar izmir alaçatı taşı izmir taş duvarı hazir beton bahçe duvarı fiyatları izmir bahçe duvarı yapan firmalar izmir bahçe taş duvar fiyatları izmir hazır bahçe duvar panelleri izmir