Techblock iç ve dış mekanlarınızdaki tüm yapılarınızda kalıba, tuğlaya, sıvaya, kaplamaya ihtiyaç duymadan duvar yapmanıza olanak sağlayan içi boşluklu, taşıyıcı beton duvar elemanıdır.

Eğimli veya düz arazilerde sadece temel beton atılarak bims blok örme mantığında çok seri uygulanan ve tek kalemde kaplamalı duvar olarak tamamlanan hem iç hem dış cepheyi hızlı bir şekilde bitireceğiniz bir üründür.

İçi Boşluklu yapısı ve m2 de yaklaşık 300 Kg ürün ağırlığı ile beton bahçe duvarından farksız ve doğal taş benzeri desenli yapısını uygun maliyetlere sunan bir üründür.

İzmir Alaçatı Taşı veya Bahçe Taş Duvar maliyetlerinin %30 daha altında olan ürünümüz beton bahçe duvarı ile benzer maliyetlere tamamlanmaktadır.

Ürünümüz, Bahçe duvar ustalarının fiyatları her bir kalem için alt alta toplandığında tuğladan yada betonarme duvar dan çok daha ucuz bir işçilik maliyeti sunmaktadır.

Alaçatı ve Çeşme’de görmeye alışık olduğumuz Taş bahçe duvarları ve dış cephe taş uygulamalarına çok benzer yapıdaki Techblock taşıyıcı duvar malzemesi olarak taş ev yapımına da uygundur.

Techblock ile taş ev yapmanız mümkündür. Kendinden renkli dokusu ile boya sıva ve kaplama gerektirmez ve yıllarca ilk günkü güzelliğindedir.

Desenli beton duvar uygulamalarında brüt beton renk görüntüsü zaman geçtikçe kötü bir görünüm sunmaktadır. İzmir beton duvar yapımı maliyet açısından da en uygun olarak düşünülse de kaplama gerektireceği için yine yüksek maliyettedir.

İzmir Bahçe Duvarı İşleri Yapan En İyi Firmalar artık Techblock tercih etmektedirler.

---------

 

İzmir bahçe duvar yapımı , urla bahçe duvar yapımı, çeşme bahçe duvarı , urla bahçe duvar ustası ,urla beton duvar ,urla doğal taş , bahçe duvar panelleri , izmir dikey bahçe saksı, izmir duvar ustası,bahçe dekor izmir ,Güzelbahçe duvar ustası , beton bahçe duvar modelleri ,bahçe duvar fiyatları ve şirketleri,hazır beton bahçe duvarı izmir, Desenli Beton Bahçe Duvar Beton Kalıp, Beton Bahçe Duvarı İmalatı İzmir, En İyi 10 İzmir Bahçe Duvarı Yapımı, DESENLİ BAHÇE DUVARI, İzmir Bahçe Duvarı Yapımı Bahce Duvarı,Çeşme duvar ustası ,Alaçatı duvarı ustası,Karşıyaka duvar ustası,bahçe taş duvar fiyatları,bahçe duvar modelleri,istinat duvarı ustası izmir